عناوین پشتیبانی پارچه خونه

 

 

>هفت روز ضمانت برگشت کالا:

مشتریان گرانقدر پارچه خونه در صورت نارضایتی یا وجود ایراد یا مغایرت محصول دریافتی نسبت به محصول سفارش داده شده میتوانند از تاریخ دریافت پارچه خود، به مدت هفت روز کالای خود را با پس کرایه برای ما بازگردانند و وجه واریزی خود را دریافت کنند؛ یا بجای اینکار می توانند محصول جدید سفارش بدهند و یا به همان میزان کیف پولشان شارژ میشود و برای خرید های بعدی میتوانند از مبلغ موجود در کیف پول استفاده کنند.

نکته:در صورت ایراد از سمت فروشگاه پارچه خونه، هزینه برگشت کالا (پست) بر عهده فروشگاه پارچه خونه و در صورت نارضایتی و موارد شخصی هزینه برگشت کالا (پست) بر عهده سفارش دهنده است.

 

>امکان تحویل بصورت حضوری:

مشتریان عزیز پارچه خونه میتوانند سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنند و برای تحویل پارچه خود،حضوری به فروشگاه پارچه خونه مراجعه کنند.نکته قابل توجه در این مورد اینکه که در ابتدا، یادداشت سفارش بگذارند و عنوان کنند که بصورت حضوری پارچه خود را تحویل میگیرند، همچنین داخل گزینه های ارسال،گزینه پیک موتوری را انتخاب کنند،و یا آدرس گیرنده را پارچه خونه ثبت کنند!.

 

>پشتیبانی و مشاوره رایگان خرید:

تمامی اعضای فروشگاه بزرگ پارچه خونه همواره در تلاش هستند ارائه خدمات و پاسخگویی به مشتری را به نحو احسن انجام بدهند.از این رو جهت هر گونه درخواست راهنمایی و پشتیبانی راجب محصولات و اپلیکیشن و یا سایت با شماره های مندرج در بخش درباره ما با ما در ارتباط باشند.

 

>پرداخت امن:

وبسایت پارچه خونه با داشتن نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره، همچنین درگاه پرداخت امن زرین پال،امکان پرداخت امن را برای مشتریان گرانمایه خود فراهم کرده است.

 

>تضمین بهترین کیفیت:

فروشگاه پارچه خونه، همواره در تلاش برای ارائه پارچه های مجلسی با بهترین کیفیت است.از این رو، کیفیت پارچه های خود را تضمین میکند و در صورتی که نیازمند راهنمایی بیشتر در این موضوع هستید، در دایرکت اینستاگرام یا تلگرام ما تقاضای عکس و یا ویدیو از بخش های مختلف پارچه مد نظر خود کنید.

 

>تضمین بهترین قیمت:

فروشگاه پارچه خونه محصولات خود را با تضمین پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه میکند.در صورتی که پس از خرید پارچه قیمتی پایین تر از قیمت فروشگاه پارچه خونه پیدا کرده اید حضورأ با ارائه فاکتور، پارچه را به همان صورت تحویل و وجه پرداختی خود را دریافت نمایید!